Szablony Allegro i eBay | Projektowanie stron www
Email: kontakt@batgraf.pl
tel: 601 770 782 (12:00 - 20:00)

Dobry, niedrogi serwer na zdjęcia. Jaki wybrać?

Jesteś tutaj: Home » Dobry, niedrogi serwer na zdjęcia. Jaki wybrać?

Web-Hosting-8Przetestowałem przez prawie 10 lat wiele serwerów. Właściwie usługi hostingu paru firm 🙂 i mogę powiedzieć, że parę dobrych czy niekoniecznie zdań mogę powiedzieć z własnego doświadczenia. Oczywiście – nie uważam się za eksperta, ale parę rzeczy decyduje, że trzymam się jakieś wybranej firmy hostingowej lub nie. Chętnie podzielę się tym z Tobą.

Jedną z trzech firm hostingowych, jakich siie trzymam od paru lat, jest webd.pl. Tak, to swoista reklama, ale takiej życzyłbym również sobie – przetestowałem ich na kilka sposobów, pod kątem kilku potrzeb (trzymanie zdjęć na serwerze, strona internetowa czy sklep internetowy) i mogę zupełnie uczciwie ich polecić. Tak wiec reklama – zupełnie zasłużona 🙂

 

W zamian za śmiesznie niską cenę, dostajemy bardzo dobrej jakości usługi. Jest tu możliwość zakładania kont ftp i skrzynek pocztowych, bazy danych SQL (np dla bardziej rozbudowanych stron www), a nawet bardzo sympatyczny manager plików z możliwością wgrania katalogu spakowanego zipem i rozpakowanie go już na serwerze. Paczka zip jest skompresowana, przez co mniejsza, a dzięki temu szybciej wgrana na serwer. No i wgrywając cały katalog ze zdjęciami – wgrywamy wszystkie jednocześnie, a nie każde osobno.

 

Kolejne plusy – bardzo fajny model płatności. Na przykład – miesięczny. Bardzo żadko firmy hostingowe dają taką możliwość, a czasami przydaje się to. Można również w najtańszym, który kosztuje aż 3,99zł za m-ca 😀 (cena pakietu Hosting Mini na dzień 01-10-2013 – nie będę pewnie tego aktualizował, a może cena się zmieniła, stąd ta uwaga 🙂  ) – płacić SMSem. To bardzo wygodne.

Jeśli potrzebujesz niezłego serwera na fotki, za nieduze pieniądze, to polecam ich usługi.

 

logo

Arkadiusz Karasek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *